Loading...

Hakkımızda İstanbul Ağız Kokusu Tedavisi ile Ferah Bir Nefes

Ağız kokusu problemi yaşayan hastalarımıza aynı zamanda diğer ağır ve diş sağlığı sorunları konusunda da yardımcı oluyoruz. 30 yılı aşan bir süreç sayesinde elde ettiğimiz deneyimler ile her geçen gün kalitemizi bir üst seviyeye çıkarıyoruz.
Merkezimizde ileri düzey periodontal hastalıklara dair cerrahi tedavi de uyguluyoruz. Böylece ağız kokusunun altında yatan başka diş eti rahatsızlıklarınız varsa merkezimizde rahatlıkla tedavi olabiliyorsunuz. Erişkin hastalarımıza hizmet verdiğimiz gibi 4 ile 12 yaş aralığındaki çocuk hastalarımıza da ağız ve diş sağlığı hizmeti veriyoruz. Hakkımızda daha fazla bilgi almak isterseniz iletişim numaralarımızdan müşteri destek hizmetlerini arayabilirsiniz.

Ücretsiz Muayene İçin Bize Ulaşın

Hakkımızda Bilmeniz Gerekenler

Ağız kokusu, tedavisi olan bir rahatsızlıktır. Buna rağmen doğru bir tedavi planı yapılmaz ve kokunun kaynağı tespit edilmezse tedavi sonrasında aynı sorunu yaşayabilirsiniz. Tedavi sonrası kısır bir döngü yaşamanızı engellemek adına detaylı bir diş kontrolü yapıyoruz. Diş eti iltihabı ya da çürüme gibi problemler varsa gerekli tedaviyi uyguluyoruz. Deneyimli diş doktoru kadromuz sayesinde başarılı bir tedavi süreci tamamlayacağınızdan hiç kuşkunuz olmasın. Merkezimizdeki ağız kokusu tedavisi fiyatları ise ekonomik düzeyde belirleniyor. Böylece diş tedavisi hizmetlerimizden yararlanmak isteyen herkes bu deneyimi yaşayabiliyor.

Hakkımızda Bildiklerinizden Fazlasını Sunuyoruz

İşini en iyi biçimde yapan diş hekimlerimizin yanı sıra personel kalitemiz de hastalarımızın memnuniyet derecesini artırıyor. Güler yüzlü ekip arkadaşlarımız sayesinde beklentinizden çok daha fazlası ile karşılaşacağınızın garantisini verebiliriz. Yılların verdiği hizmet deneyimi ile hasta memnuniyetini çalışma prensibi haline getirirken tedavilerimizi de donanımlı muayenehanelerde yapıyoruz. Hijyen faktörünü de en üst düzeyde tutarak hastalarımızı olası sağlık problemlerine karşı da koruyoruz. Gelin sizin de diş sağlığı sorunlarınızı çözelim.

Hastalarımızın Hakkımızda Yaptığı Yorumlar Hasta Görüş ve Yorumları

Diş eti iltihabı rahatsızlığının yanı sıra rahatsızlığa bağlı olarak koku problemi de yaşamaya başladım. Doktorum ön muayene sonrası hemen tedavi sürecini başlattı. İltihabın dağılmasıyla koku sorunu da ortadan kalktı. Şimdi çok daha mutluyum.

Defne S. - Diş Eti Hastalıkları

İmplant tedavisine karşı her zaman temkinli yaklaşsam da doktorum önlem alınmaması halinde karşılaşabileceğim sorunları açıkça anlattı. İkna olmanın yanı sıra doktoruma çok güvendiğim için tedavi oldum. Her şey yolunda gitti ve kısa sürede tedavim sonuçlandı.

Serdar A. - İmplant

Kısmi protez diş desteğine ihtiyacım olduğunda oldukça endişelendim. Özellikle protezin ağzımda problem yaratmasından çekiniyordum. Oysaki alınan kalıbın başarılı olması ve protezin klinikte yapılması işleri oldukça kolaylaştırdı. Verdiği güven ve gösterdiği ilgi nedeniyle doktoruma teşekkür ederim.

Leyla B. - Protez Diş

Ücretsiz İlk Muayene ve İstanbul Ağız Kokusu Tedavisi Ağız kokusu tedavisi öncesinde genel kontrolünüz için yapılan ön muayeneye ücret ödemeyin.

Ağız Kokusu Tedavisine Yönelik Sertifikalarımız Başarımızın Kanıtı Sertifikalarımız

Hakkımızda Öğrenmek İstediklerinizi Sorun İletişim Formunu Doldurarak Bilgi Alabilirsiniz