Loading...

Diş Temizleme

Ağız ve Diş Sağlığınız İçin Diş Tartarı Temizleme

Uzun yılların verdiği deneyimi hastalarımız ile paylaşırken tamamen hasta memnuniyetini ön planda tutuyoruz. Cerrahi müdahalelerden dişlerde görülen şekil bozukluklarına kadar, birçok hastalığın tedavisini son derece profesyonel yöntemlerle gerçekleştiriyoruz. Sunduğumuz hizmetlerin içerisinde bulunan diş temizleme tedavileri ise sıklıkla uyguladığımız yöntemlerden birisidir. Diş taşı temizliği diğer diş hastalıkları rahatsızlıklarının önüne geçmesi bakımından önem taşır. Ayrıca diş taşı diş çürüklerine de davetiye çıkarabilir. Diş eti açısından ciddi tehlike oluşturan diş taşı temizliğini uzman hekimlerimiz hassasiyetle uyguluyor. Diş etinde iltihap gibi problemler varsa önceliğimiz iltihap tedavisi oluyor. Nişantaşı, Şişli ve Beşiktaş çevresinde hizmetlerine devam eden ağız ve diş sağlığı merkezimiz, yetişkinlerin yanı sıra 4 ile 12 yaşa aralığındaki çocukların da tedavisini yapıyor. Gelin! Ağız ve diş sağlığına yönelik sorunlarınız için tedavi planını birlikte yapalım!

Aşağıdaki Formu Doldurarak Diş Temizleme Öncesinde Ücretsiz Ön Muayeneden Faydalanın!

Diş Tartarı Temizleme Tedavisinde Deneyime Öncelik Verin!

Diş temizleme işlemi eğer yapılmazsa, diğer diş problemlerinin de temelini oluşturacağı için üzerinde hassasiyetle durulması gereken bir uygulamadır. Dikkatli yapılmayan diş tartarı tedavisi rahatsızlığın tekrar etmesine neden olur. Bizler kliniğimizdeki deneyimli diş hekimi kadrosu ile etkili bir tartar temizliği yapıyoruz. İşlem öncesinde yapılan ön muayene ile her hastamız için farklı bir tedavi planı oluşturarak tedavi sürecini başlatıyoruz.

Profesyonel Diş Hekimlerimiz İle Diş Temizleme Deneyimini Yaşayın!

Deneyimli bir diş doktoru tarafından yapılan diş temizliği uzun vadede sizi birçok diş rahatsızlığına karşı korur. Tartar, yetersiz bir ağız bakımı nedeniyle ortaya çıkar. Ağızda biriken bakteriler ve besinler tartar oluşumunu tetikler. Tartar dişten temizlenmezse, bir süre sonra diş eti kanaması, diş eti çekilmesi ve ağız kokusu gibi sorunlar ortaya çıkar. Belki de yaşadığınız diş problemlerinin kaynağını tartar oluşturuyor. Alanında deneyimli diş hekimlerimiz tartar oluşumunu ortadan kaldırmak için sizlere hizmet veriyor.

ağız kokusu tedavisinde uzman doktor
ağız kokusu tedavisi

Diş Temizleme İle Kısa Sürede Sağlıklı Diş Yapısına Kavuşun!

Diş temizleme tedavisi uygulandıktan sonra hastalar, kendi ağız ve diş sağlığına gereken önemi gösterdikleri sürece aynı sorunu yaşamak durumunda kalmıyor. Tedavi sonrasında dikkat etmeniz gereken noktaları hekiminiz sizler ile paylaşır. Özellikle dişteki tartar düzeyi ne olursa olsun uygulama bitince dişlerde kısmen sızlama meydana gelebilir. Dişte oluşan hassasiyet nedeniyle 24 saat boyunca aşırı sıcak ve aşırı soğuk gıdalardan uzak durmanızı öneriyoruz. Plaktan kaynaklanan ve diş yüzeyinde oluşan eklentilerin temizlenmesi dişlerinizde bir boşluk hissi verebilir. Temizlik sonrasında 6 ayda bir kontrole gelmenizi öneriyoruz.

Diş Temizleme Tedavisinde Ekonomik Fiyatlar

Plak nedeniyle yapılan diş temizleme uygulaması sonrasında her 6 ayda bir yeni bir temizleme işlemi yapılmalıdır. Özellikle uygulama sonrasında ağız bakımına özen gösterilmezse tartar kendini yenileyecektir. Ultrasonik cihaz yardımı ile yapılan diş taşı temizliği ön muayeneden hemen sonra yapılabilir. Uygulama için kliniğimizden ekstra bir randevu almanıza gerek yoktur. Aynı gün içerisinde dişin durumuna da bağlı olarak 30 ile 40 dakikalık bir tedavi süreci gerçekleştiriyoruz. Merkezimizde diş temizleme fiyatları ise oldukça ekonomik düzeyde tutulmaktadır. Uygun fiyatlar sayesinde diş sağlığına önem veren herkes hizmetlerimizden yararlanabilir. Detaylı fiyat bilgisi için iletişim formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

ağız kokusu tedavisi Nişantaşı kliniği

Hastalarımızın Diş Temizleme Yorumları Sizlere Referans Olabilir Hastalarımızın Yorum ve Görüşleri Bizim İçin Son Derece Önemlidir!

Dişlerimde oluşan tartar zamanla diş eti rahatsızlığına sebep oldu. Muayene için gittiğim merkezde doktorum diş temizleme yöntemi ile sorunun giderilebileceğini anlattı. Uygulama aynı gün içinde yapıldı. Şu an daha sağlıklı dişlere sahibim.

Metin F. - Diş Plağı Temizliği

Belli aralıklarla dişlerimde plak oluşuyor. Diş hekimim uygulamanın titiz biçimde yapılmaması ve sonrasındaki bakımın düzenli olmamasının tekrarlamaya sebep olabileceğini anlattı. İşlem sonrasında ağız bakımı konusunda da ciddi bir bilgilendirme yaptı. Teşekkür ederim.

Umut T. - Diş Temizliği

Günlük diş bakımını aksattığım için dişlerimde plak oluşumu başladı. Hemen randevu alarak diş hekimim ile görüştüm. Yeni yeni ortaya çıkan plak oluşumunun ilerleyen dönemlerde ciddi sorunlara neden olabileceğini öğrendim. Aynı gün içerisinde diş temizliği yapılması da ekstra zaman kaybını önledi. Tüm ekibe sonsuz teşekkürler.

Meltem B. - Diş Temizliği

Diş Temizleme Öncesinde Ücretsiz Ön Muayene Fırsatımızdan Yararlanın! Kampanyanın detaylarını öğrenmek için hemen bizimle iletişime geçin.

Diş Temizleme Uygulamasına Yönelik Sertifikalarımız Sertifikalarımız Ve İlgili Kuruluş Üyeliklerimiz

Diş Tartarı Temizleme Öncesinde Ücretsiz Ön Muayene Fırsatını Kaçırmayın! Hemen Randevu Alın, Yapılacak Ön Muayenede Ücret Ödemeyin!